Сім'я

Збільшено кількість навчань для майбутніх усиновлювачів: спрощення процедури та онлайн спілкування з дітьми

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович повідомила про збільшення кількості навчань для майбутніх усиновлювачів, пояснюючи, що прийняте рішення потребує обдуманості. Вона висловила намір спростити процедуру усиновлення, роблячи її максимально зручною для всіх зацікавлених осіб.

Джерело: social.com.ua

Жолнович розповіла про роботу над форматом онлайн спілкування потенційних усиновлювачів з дітьми:

«Ми працюємо над форматом онлайн спілкування потенційних усиновлювачів з дітьми, аби українці могли усиновлювати навіть тих дітей, які зараз виїхали за кордон».

Згідно з поточними правилами, громадяни України старші 21 року мають право стати кандидатами на усиновлення. Процедура включає подання письмової заяви до служби справ дітей або електронно через «Дію», перевірку документів, обстеження житлово-побутових умов, а також проходження курсу підготовки з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Читайте також:

Після позитивного висновку служби справ дітей, заявник/заявники стають на облік кандидатів в усиновлювачі з внесенням даних до Книги обліку кандидатів в усиновлювачі та Єдиного банку даних.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button