Домашня » Новини » Християни Сирії під прицілом. Турецьке вторгнення загрожує населенню

Християни Сирії під прицілом. Турецьке вторгнення загрожує населенню

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Голова близькосхідного бюро новин CBN News Кріс Мітчелл повідомив, що турецьке вторгнення на півночі Сирії під приводом боротьби з терористами насправді являє собою не що інше, як ісламський джихад.

«Північна Сирія є одним з небагатьох місць, де після жахливої ​​громадянської війни сформувалася демократична форма правління, і вторгнення Туреччини, можливо, покладе йому край, — заявив Кріс Мітчелл. — Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган використовує союзників-джихадистів, щоб почати війну проти курдських сил, які протистояли ІДІЛ. Але це ще не все: під прицілом опинилися християни Сирії.

Багато з тих, хто втік від геноциду вірмен 100 років тому, втікали в цю область Туреччини. Сьогоднішні події — спроба Ердогана відродити славу Османської імперії, спрямована проти їхніх нащадків. Близько 100 000 сирійських християн зараз знаходяться в небезпеці».

Як повідомляє CBN NEWS, в турецьких мечетях ісламські лідери проповідують турецьким військам про те, що Мухаммед повернувся, щоб протистояти невірним.

«Вони розглядають це як джихад, — сказав Мітчелл. — Це не просто кампанія з нейтралізації терористів. Це джихад проти невірних, включаючи християн, езидів і курдів».

Нагадаємо, що ситуація на півночі Сирії загострилася, коли президент США Дональд Трамп оголосив про виведення американських військ, які служили буфером безпеки між турецькими військовими й курдами.

«Цілком можливо, що відвід американських військ з регіону призведе до зникнення християнства в регіоні — заявила Ешті Бахр, колишній директор Євангельського альянсу Курдистану в Іраку, зазначивши, що це місце було безпечним для християн і інших меншин. — Залишивши цей регіон без захисту, ми запускаємо годинниковий механізм жахливої ​​катастрофи».

Контрольований курдами район північного сходу Сирії простягається на 300 миль від річки Євфрат до іракського кордону. Тут проживає близько 750 000 осіб, в тому числі від 40 000 до 100 000 християн.

«Туреччина спотворює факти, тому що курдська РПК, яка розглядається як терористична група, фактично базується в Туреччині, а не в Сирії, — вважає глава близькосхідного бюро новин CBN News Кріс Мітчелл. — І YPG, яка є курдською групою, об’єднаної з сирійськими демократичними силами, не терористи, але є демократичними союзниками США.

Якщо ці сирійські демократичні сили будуть вигнані або знищені, це дозволить іншим ворогам Ізраїлю — таким, як Іран, — отримати ще більший вплив в регіоні.

Насправді, якщо сирійські демократичні сили здадуться режиму Асада, це розв’яже руки Ірану, що є прямою загрозою існуванню Ізраїлю.

Коли лідери проявляють слабкість на Близькому Сході, інші сильні люди цим користуються. Саме цим і зараз займається президент Ердоган. І ось чому Ізраїль приділяє увагу тому, що відбувається, і чому так важливо молитися про те, що відбувається в цьому регіоні».

Джерело: У Світлі

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Християни в Пакистані розповіли про нові види дискримінації застосовані до них

Наступна Стаття

ГО "Всі разом" провели зустріч з депутатами Верховної Ради України

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *