Моя історія
Тренди

Снаряди впали у двох метрах від людей та не розірвались – чудо в Бахмуті

4 січня у Бахмуті сталася надзвичайна подія. Господь не дозволив розірватись снарядам, які впали біля медиків. Навіть скептики повірили, що це чудо. Про це свідчить капелан В’ячеслав.

«Вітаю всіх. Дякую за молитви й підтримку у капеланському служінні. …повернувся з Бахмуту і хочу поділитись свідченням про Божу милість», – написав капелан.

Він продовжив:

«4 січня, коли я був у Бахмуті, сталася надзвичайна подія.

Спілкуючись з воїнами й молячись за них, давав нашивки з написом “Господь оберігає та дає перемогу”. Приїхали два медики і я поділився з ними нашивками. Один з них попросив шеврон-нашивку зі словами “З Богом Україну” і я віддав йому свою.

Вони сіли в авто і декілька хвилин стояли. Буквально у двох метрах від них (від мене метрів 25) прилітає один снаряд і через короткий час другий. Обидва не розірвались. На авто, в якому сиділи медики, посипались земля від прильоту снаряда. Один з медиків виходить з авто і, трясучись, підходить до мене й говорить: “Капелан, дякую, що ти тут. Бог дійсно захищає”. Потім сказав, що цю нашивку залишить як свідчення про Божу охорону для своїх дітей та внуків.

Був ще один медик метрів за 10 від прильоту, то він свідчив, що це Божа рука не дозволила розірватись снарядам. Всі, які були свідками говорять про одне – що це Бог зберіг їх.

Навіть самі заїдливі скептики погоджуються, що два підряд снаряди, які не розірвались – це чудо».

Читайте також:

«… Бог живий і Він робить чудеса і сьогодні. Бог присутній на фронті і Його там багато…» – наголосив В’ячеслав.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Джерело
Чудеса Бога 🇺🇦на війні

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button