війна

Зачистка понад 600 тисяч людей: депортовані українці пройшли фільтраційні табори в Росії

В Російській Федерації понад 600 тисяч депортованих українців пройшли фільтраційні табори. З них – 117 тисяч дітей. Людей запитують – вони «за» чи «проти» Росії. Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

Джерело: gazeta.ua

За словами Людмили Денісової, депортовані українці знаходяться у таких російських місцях як Володимирська, Омська, Пермська, Челябінська області, в Сахаліні. І з цих 600 тисяч понад 117 тисяч – це діти.

Як зазначила омбудсмен, всі, хто виїжджає з Бердянська і Маріуполя, мають пройти жорстку та довгу фільтрацію. Окупанти проводять зачистку: людей питають, вони «за» чи «проти» Росії; «нацики» чи ні; чи є рідні, які залишилися в Україні. До того ж у цих фільтраційних таборах у людей відбирають телефони, паспорти.

Також вона згадала приклад її колеги: усіх його рідних, які жили на лівому березі Маріуполя, вивезли до Суздаля Володимирської області. З 20 березня з ними немає зв’язку.

Окрім того, зазначається, що Президент РФ ініціював внесення змін до законодавства для організації прискореної процедури усиновлення дітей із Донбасу.

Денісова вважає, що примусова депортація має ознаки геноциду. Насильницька передача дітей і інших груп на територію, яка проводить озброєний конфлікт, – теж ознаки геноциду.

Нагадаємо, що раніше було повідомлено про понад 121 тисячу дітей, який окупанти примусово вивезли до Росії. Частина дітей була евакуйована з Маріуполя до Донецька та у напрямку Таганрога.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button