Блог Костянтина Воропаєва

Бог говорить кожен день і щохвилини!

Бог говорить кожен день і щохвилини! Чи чуємо ми Його голос? Або по іншому, хочемо ми Його чути? Що ми робимо кожен день, щоб почути голос Божий?
Є кілька активних щоденних дій, виконуючи які, ми зможемо бути ефективним і продуктивним:

  1.  Слухати;
  2.  Чути;
  3.  Розуміти;
  4.  Діяти;
  5.  Застосовувати на практиці;

1 Тим 4:16: “Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!”
Сьогодні немає нічого неможливого! Часто ми своїми думками і діями обмежуємо себе і свої можливості. Одна людина сказала: «якщо у тебе чогось немає або ти не зміг щось зробити і домогтися, значить ти не сильно цього хотів або не ставив собі це за мету зовсім».

Зупиняючись в розвитку, у нас пропадає бажання щось змінювати, просто пливемо за течією, роблячи те, що так звикли робити день у день. Якщо ми не бачимо як прожити те ж саме життя, по іншому, у нас немає мотивації до змін. Можливо варто піти туди, де ще не були і спробувати зробити те, що так давно бажаємо і про що всі наші мрії! Це наш день спробувати щось нове. Нехай нас зупинять і скажуть, що ми робимо щось неправильно, ніж ми просто це зовсім не спробуємо і помремо від припущень, що могло б статися, якби я все ж це зробив.
Тільки вперед і не кроку назад! Знайдіть людей, які рухаються в тому ж, що і ви. Станьте першим, піонером, новатором і організуйте платформу або що-небудь! Знайдіть людей, у яких є мрія, ентузіастів, охочих змінити світ. Якщо у вас таких немає, у нас хороші новини, пора вам змінити оточення й обставини. Ви не виберетеся звідти де ви перебуваєте зараз, якщо будете ходити в ті ж місця, спілкуватися з тими ж людьми, робити, то, що робили до цього. Потрібно все міняти і як можна швидше. Будьте тверді і рішучі, і найголовніше наполегливі і систематичні у всьому, що робите, і плоди не змусять себе довго чекати!
Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в’яне його, і все, що він чинить, щаститься йому! “(Пс 1: 1-3).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button