Новини суспільстваХристиянські новини

У Дніпрі вперше відбувся Глобальний Лідерський Саміт

Понад 330 учасників з Дніпра та регіону, відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства – Глобальний Лідерський Саміт. 8 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія практично спорядила церковних служителів, лідерів і управлінців інструментами творення змін і нових трансформацій.
27 лютого Дніпро перетворився в епіцентр концентрації найкращих лідерів регіону. Бізнесмени, громадські діячі, політики, очільники християнських конфесій та церков, науковці, журналісти, студенти – всі вони стали учасниками першого Глобального Лідерського Саміту в своєму місті. Захід відбувся в Культурно-діловому центрі «Менора». Затишна зала не вмістила всіх охочих відвідати Саміт. Організаторам прийшлося доставляти стільці для комфортного розміщення учасників.

Понад 330 учасників ГЛС у Дніпрі разом опановували мистецтво лідера, який впливає. Збагачувалися унікальним лідерським баченням, натхненням та практичними навичками досягнення нової ефективності. Переймали досвід у видатних лідерів з різних сфер та секторів бізнесу, служіння та громадської активності.
Глобальний лідерський саміт
7 авторитетних і відомих у всьому світі промовців виступили на ГЛС у Дніпрі. Серед них у форматі відеозвернення: Крейґ Ґрошел – старший пастор популярної інноваційної церкви Life.Church, Ліз Бохеннон – співзасновниця компанії Sseko Designs – модного бренду, який створено для розвитку лідерських і освітніх можливостей для жінок в усьому світі, Джіа Джіанг – автор бестселерів, блогер, підприємець, Беар Гріллз – мандрівник, письменник, телеведучий, Девон Франклін – президент Franklin Entertainment, відомий продюсер, автор бестселерів. А у форматі живих виступів: Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, президент Асоціації “Новомедіа” та Олег Василевський – генеральний директор JAMM. Кожний виступ розкривав інструменти управління змінами, мистецтва ведення перемовин, відповідав на питання – як зустрічати виклики і формувати імунітет до відмов. Говорили також про цінності та характер у лідерстві, тощо.
Серед особливих гостей ГЛС у Дніпрі організатори відзначають чисельне представництво пасторів церков та єпископів християнських конфесій. Всі вони брали участь у навчанні разом зі своїми служительськими командами. Ранкову сесію ГЛС відкрив пастор Дніпровської християнської церкви Максим Бєлоусов.
Він звернувся з вітальним словом до учасників Саміту та звершив молитву про благословіння на навчання. Наприкінці сесійного дня, до слова був запрошений пастор церкви «Пробудження» Геннадій Гвоздецький, який подякував організаторам за підготовку та проведення ГЛС у Дніпрі та завершив Саміт спільною молитвою.
Яскраве музичне супроводження Саміту забепечила група прославлення Дніпровської християнської церкви.
Нагадаємо, понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі беруть участь у Глобальному Лідерському Саміті.  Щороку ця подія відбувається у Києві, Одесі, та Харкові. А у 2020 році вперше відбувся у Дніпрі. Це унікальна платформа, де концентрується найкращий лідерський контент, який споряджує лідерів і управлінців для досягнення нової ефективності.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button