Україна

Близько чверті українців можуть мати психічні розлади через війну, − ВООЗ

Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні Ярно Хабіхт, заявив, що близько чверті населення України, а це майже 10 мільйонів людей, можуть страждати від психічних розладів через війну Росії проти України.

Джерело: The Guardian

За словами Хабіхта розлади, які спостерігатись в українців, можуть включати тривогу, стрес і посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), спричинений тривожними подіями через вторгнення Росії на територію України. Він додав, що кількість випадків зростає після 10 місяців конфлікту, через що окреме агентство ООН було змушене запустити онлайн-служби підтримки.

Представник ВООЗ також наголосив, що респіраторні захворювання в Україні зростуть із холодною погодою та недостатнім опаленням, як і автомобільні аварії на неосвітлених вулицях через відключення світла.

Читайте також:

«Система охорони здоров’я працює. Але оскільки це 10 місяців, це величезний стрес-тест. Ми постійно бачимо нові виклики», − додав Хабіхт.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button