СвітХристиянські новини

«Біблійна неграмотність – найбільша проблема глобального евангелизму», – заявив генсек Світового Євангелського альянсу

Томазі Шіррмахер, нещодавно обраний генеральний секретар Світового євангельського альянсу (WEA), заявив, що найбільша криза, з якою сьогодні стикається євангельська глобальна церква, – зростаюча нестача біблійної грамотності в усьому світі, повідомляє inlight.news з посиланням на christianpost.com.

«Наша найбільша проблема – у втраті біблійних знань, – сказав Шіррмахер в інтерв’ю The Christian Post. – Це найсерйозніша проблема, яка стоїть перед усіма теологічними розбіжностями, фінансовими й політичними питаннями».

Шіррмахер, який вивчав богослов’я в Швейцарії і США і є заступником чинного генерального секретаря WEA з богословських питань, зазначив, що кількість молодих людей, які покидають віру в західних країнах, «врівноважується» людьми, які приймають Христа в молодому віці в інших частинах світу.
«Однак цим молодим християнам гостро не вистачає глибоких біблійних знань, і вони знають про Біблію тільки те, що дізналися під час свого навернення», – сказав він. У сільській місцевості молодим християнам часто доручають керувати великими церквами, попри відсутність у них біблійних і богословських знань.
Читайте також:

«Так багато людей стають віруючими, що той, хто був віруючим найдовше, стає керівником церкви», – сказав Шіррмахер.

«Це може статися лише за 3 роки. Надзвичайно швидко для нас, але довго для них. У нас такий високий коефіцієнт навернень в усьому світі, що стає дуже важко продовжувати вивчення Біблії. В результаті люди знають набагато менше і більш відкриті для секуляризму і дивних речей, таких як Євангеліє “здоров’я і багатства”».

Шіррмахер заявив, що WEA прагне боротися з кризою недостатньо підготовленого церковного керівництва, пропонуючи визнаний світовий стандарт оцінки результатів і впливу.
«Це лише одне з того, що ми робимо, але це надзвичайно важливо, – підкреслив він. – Тому що, якщо євангелісти більше не знають Біблію, немає ніякого сенсу вважати себе біблійним рухом. Більше у нас нічого немає. У нас немає Папи, у нас немає структури, яка утримує нас разом, у що б ми не вірили. Нам потрібно сісти і вивчати Біблію, знати Писання і бути належним чином підготовленими для служіння».
Шіррмахер змінить Ефраїма тендер на посаді глави WEA 1 березня 2021 року. Захоплений свободою віросповідання в усьому світі, він раніше був членом Комісії з релігійної свободи, заснував Міжнародний інститут свободи віросповідань, створив Управління WEA по внутрішньо конфесійного і міжконфесійних відносин, а також є головою теологічної комісії WEA і послом WEA з прав людини.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button