Варто замислитись

Астрологія очима науки

Судячи з кількості гороскопів в газетах, астрологія все ще дуже популярна. Як це не прикро, навіть багато християн всерйоз захоплюються нею.
Люди цікавляться астрологією тисячі років, хоча Слово Боже тисячі років застерігає їх проти цього захоплення. Але лише три десятиліття тому вчені випробували твердження астрологів, – і відразу виникла маса проблем. Наприклад, Земля не тільки обертається навколо своєї осі, але і коливається. Через ці коливання за останні дві тисячі років зодіакальний круг, взятий за основу астрологами, змістився майже на ціле сузір’я – але астрологи при складанні гороскопів цього чомусь не враховують.

Та й Самі гороскопи НЕ відрізняються точністю. Вивчення гороскопів морських піхотинців, які несли службу з 1962 по 1 970 рік, показало, що богиня любові Венера протегувала Їм рівно в тій же мірі, що і бог війни Марс. А в ході спостережень за трьома тисячами подружніх пар вчені з’ясували, що чоловік і жінка «несумісні» за гороскопом, розлучаються нітрохи не частіше, ніж «сумісні».
Але псевдонауковість – не головна проблема. Бог не бажає, щоб ми захоплювалися астрологією, тому що вона вчиться покладатися на Творіння (зірки), а не на люблячого Творця.
Книга Пророка Ісаї 47:13
«Змучилась ти від великої кількости рад своїх, хай же стануть і хай допоможуть тобі ті, хто небо розрізує, хто до зір придивляється, хто провіщує кожного місяця, що має на тебе прийти!».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button