СвітХристиянські новини

Американці, які захоплюються Біблією, мають надію попри травми та душевний біль: дослідження

У Звіті про стан Біблії Американського Біблійного товариства, який був нещодавно опублікований, чітко видно, що ті, хто читає Святе Письмо, мають більше надії, ніж ті хто менш зацікавлений, і показує, як Біблія приносить зцілення людям, які страждають. 

Джерело: christianpost.com

В розділі «Надія для ображених», що вийшов у середу, показано, як «зацікавлені Писанням» люди переосмислюють надію, хоча вони відчувають стрес на середньому рівні.

Люди в церкві так само переживають стрес і травми як і інші, але вони його проходять по-іншому, завдяки тому, що читають Писання. У них високий рівень надії, вони мають глибоку здібність прощати тих, хто їм завдав образи та болю.

Висновки дослідження основані на даних, які зібрані у січні шляхом опитування понад 3300 американців по всій країні.

Автори дослідження кажуть, що вони побачили, як Слово Боже реально впливає на життя людей. Боже Слово і присутність Божа дозволяє по-іншому реагувати на ті самі обставини і проживати інший досвід, і це дійсно змінює.

Читайте також:

У дослідженні висвітлено взаємозв’язок між травмою і прощенням.

Біблія допомагає іншим зрозуміти, як проходити страждання, дивлячись на Ісуса. Адже вона дає взірець того, як боротися з травмами та болем у серці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button