Світ

Американці виявляють підвищену стурбованість щодо імміграції

Згідно з новим опитуванням Gallup, задоволеність американців імміграцією в США впала на шість процентних пунктів за останній рік, з 34% у січні 2022 року до 28% сьогодні. Це найнижчий показник за десятиліття.

Джерело: ukrainian.voanews

Близько 63% опитаних зазначили, що вони незадоволені рівнем імміграції. Опитування проводилося з 2 по 22 січня в рамках широкого щорічного опитування, яке проводиться з 2001 року.

У січні 2022 року загальна задоволеність імміграцією становила 34%. Цьогоріч в січні цей показник знизився до 28%. За 23 роки дослідження найнижчий відсоток задоволеності, був зафіксований у 2007 році – 23%, а найвищий показник становив 41% у 2018 році.

«Ми знаємо, що після COVID-19 і враховуючи все, що відбувається на кордоні, кількість [мігрантів] зросла, і це відображується на занепокоєності людей нелегальною імміграцією, на задоволенні людей рівнем імміграції», — пояснила директор із соціальних досліджень Gallup у США Лідія Саад Голосу Америки.

Кількість охочих обмежити імміграцію збільшилось у всіх партійних групах

Прагнення зменшити імміграцію посилилося у всіх партійних групах з 2021 року, але залишається набагато поширенішим серед республіканців, ніж серед незалежних чи демократів.

За даними Gallup, відсоток республіканців, незадоволених надто високим рівнем імміграції, зріс з 40% у 2021 році до 69% у 2022 році та залишається приблизно таким самим сьогодні, на рівні 71%.

Відсоток демократів, невдоволених і охочих зменшити імміграцію, був майже нульовим у 2021 році та становив 2%, перш ніж він зріс до 11% минулого року та 19% зараз.

Невдоволення незалежних та їхнє бажання зменшити імміграцію майже подвоїлися з 2021 року, збільшившись з 19% на той час до 36% сьогодні.

Незадоволеність імміграцією серед літніх та середнього віку людей

Результати останнього дослідження показують, що літні люди також дедалі більше хочуть зменшення імміграції. Близько 55% опитаних американців віком 55+ сказали, що хочуть скорочення імміграції. Згідно з опитуванням, у 2021 році цей показник становив 21%.

«Якщо ви повернетесь до партійної тенденції, незадоволення зросло серед усіх партійних груп з 2021 року, — сказав Саад. – Зростання стурбованості літніх американців спостерігається виключно серед незалежних і демократів, оскільки республіканці вже були дуже стурбовані».

За той самий період цей показник також значно зріс серед дорослих середнього віку, віком від 35 до 54 років, з 23 до 40%, тоді як серед молоді він практично не змінився.

За словами Саад, опитування не розрізняло легальну та нелегальну імміграцію.

«Людей просто просили сказати, задоволені вони чи незадоволені рівнем імміграції в країну сьогодні», — зазначила вона.

Стурбованість нелегальною імміграцією

Проте в опитуванні Gallup у березні 2022 року 41% американців сказали, що вони «дуже стурбовані» нелегальною імміграцією до Сполучених Штатів. Це був той самий відсоток, що й у 2021 році, але це один із найвищих результатів Gallup за останнє десятиліття.

Попри стурбованість імміграцією, що зростає, вона не є пріоритетом для респондентів, згідно з результатами опитування, проведеного в січні. Інші питання, такі як права жінок, навколишнє середовище, расові відносини, зброя та охорона здоров’я, стоять вище, ніж імміграція.

За даними Gallup, задоволеність американців імміграцією коливалася під час різних адміністрацій. Вона досягла найнижчої позначки в кінці правління колишнього президента Джорджа Буша в роки після 11 вересня.

Імміграція була й буде гарячою темою кампанії 2024 року

Згідно з даними митної та прикордонної служби США (CBP), з початку 2023 фінансового року 1 жовтня 2022 року на кордоні США та Мексики було виявлено 874 449 мігрантів.

Зазначається, що з них понад 200 тисяч були негайно депортовані відповідно до Розділу 42, який дозволяє негайну депортацію мігрантів під час надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я. Однак деякі з цих мігрантів кілька разів намагалися перетнути кордон.

Як інформує CBP, 1,3 мільйона мігрантів було оформлено відповідно до Розділу 8, що означає, що їм було дозволено шукати прихисток в США, або відправлено назад до Мексики чи їхніх рідних країн.

Читайте також:

«Проблеми з кордонами Америки не будуть вирішені, доки Конгрес не прийме відповідних заходів. Імміграційна реформа є питанням для обох партій, – зауважив у своїй промові про стан країни президент США Джо Байден.

Також відомо, що востаннє Конгрес схвалив серйозні законодавчі зміни щодо імміграційних правил у 1996 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button