Притчі

Музика бурі притча

Існує легенда про німецького барона, який у своєму замку на Рейні протягнув дроти від однієї башти до іншої так, щоб вітер перетворив їх в Еолову арфу.

Ніжні вітерці грали навколо замку, але музика не народжувалась.

Одного разу вночі розлютувалась шалена буря, гора і замок здригалися від поривів вітру. Барон вийшов на поріг подивитися на страшний буревій і ось «еолова арфа» наповнила повітря звуками. Потрібна була буря, щоб виникла музика!

А ви не знали людей, життя яких не видавало жодної музики у часи безпечного благополуччя, але коли буря налетіла на них, вразили собі подібних силою і могутністю своєї музики?

Більше про музику від випробувань:

Ти завжди можеш розраховувати на Бога в час після пережитих нещасть, якщо вони були правильно подолані. Він зробить це в тисячу разів благословеннішим, ніж те, що передувало цим випробуванням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button