Новини суспільстваХристиянські новини

56% українців проти легалізації азартних ігор — опитування

За результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, 56% українців не підтримують легалізацію азартних ігор в Україні — опитування.

Опитування КМІС проходило з 19 листопада по 13 грудня в рамках всеукраїнського дослідження «Думки і погляди населення України (Омнібус)», повідомляє pravda.com.ua.

«На запитання “Чи підтримуєте Ви легалізацію грального бізнесу” 56% опитаних відповіли, що повністю не підтримують. Ще 19% респондентів підтримують легалізацію азартних ігор, але за умови, що для цього будуть відведені спеціальні ігрові зони або локалізовані місця. Повністю підтримують легалізацію грального бізнесу 18%».

Респондентів також питали про те, які ігри із наведеного для них списку все-таки можуть бути дозволені в Україні легально: 50% опитаних вважають, що це можуть бути лотереї; 22% — букмекерські ставки; 19% обрали у цьому списку казино; 37% зазначили, що жодна із азартних ігор не може бути легалізована в Україні.

Крім того, 52% респондентів ставляться негативно до того, що президент Володимир Зеленський схвалює легалізацію грального бізнесу. Позитивне ставлення до такої ініціативи президента — у 35% респондентів.

опитування

Польовий етап дослідження тривав з 1 по 12 грудня. Опитування проводилося в 110 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, окрім Автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюється Україною.

У результаті польового етапу було зібрано 2043 анкети. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 12%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button