Медіа новини

Два нові безплатні онлайн-курси для українців з QA Automation (Java) та Data Engineering

10 жовтня стартують два нові безплатні онлайн-курси для українців від Parimatch Tech Academy з QA Automation (Java) та Data Engineering.

Джерело: tech.liga.net

Під час навчання студенти отримають знання про свої спеціалізації, створять проєкти, а також матимуть можливість пройти практику в компанії з реальними завданнями. Найкращі випускники отримають пропозицію про роботу в Parimatch Tech.

Для кандидатів доступні два напрямки навчання:

  1. QA Automation (Java) — вивчення ключових понять, пов’язаних з автоматизованим тестуванням веб- і мобільних платформ, опанування базових підходів і використання Selenium WebDriver, Appium, Apache HTTP client та інших інструментів;
  2. Data Engineering — курс для початківців, які хочуть будувати кар’єру у сфері роботи з даними. Цей курс вивчає основи проєктування даних, пов’язані з побудовою конвеєрів даних за допомогою Python, SQL, NoSQL та інших сучасних технологій.

Навчання за новими програмами триватиме 3,5 місяці й відбуватиметься тричі на тиждень. Воно складається з теоретичних занять і практики, а також проміжних завдань і підсумкового проєкту після завершення курсу. Ще 2,5 місяці відведено на оплачувану практику.

Читайте також: 

Фінансова допомога для українців. Як отримати?

Для того, щоб потрапити на навчання, абітурієнти пройдуть відбір. До 21 вересня необхідно подати онлайн-заявку на курс QA Automation with Java або Data Engineering та отримати підтвердження від організаторів. Далі — два тести (логічний і технічний) і онлайн-співбесіда. Початок занять 10 жовтня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button