війна

Кабмін вирішив провести мобілізацію для ліквідації наслідків воєнних дій на території України

Згідно з рішенням уряду України, в країні передбачена цільова мобілізація громадян для ліквідації наслідків воєнних дій та надзвичайних ситуацій на території України. Про це заявив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Джерело: pravda.com.ua з посиланням на Telegram Тараса Мельничука

Серед іншого, важливими етапами є відновлення об’єктів критичної інфраструктури та сфери життєзабезпечення населення, визначення населених пунктів та районів, які потребують розмінування.

Окрім того, Український уряд передбачив можливість у період дії надзвичайного чи воєнного стану залучати до надання соціальних послуг працівників та волонтерів без спеціалізованої освіти.

Нагадаємо, що для протистояння російській армії в Україні триває друга хвиля загальної мобілізації. На сайті zn.ua опублікована інформація, кому дозволяється не йти на війну. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button