РелігіяХристиянські новини

30 років релігійної свободи − у Києві відбувся форум єпископів, науковців, депутатів, та іноземних гостей

«30 років релігійної свободи» − форум, що відбувся у Києві. Цей форум, пройшовши 9 вересня, об’єднав єпископів, науковців і народних депутатів. До того ж присутніми були політики із делегації з 10 країн.

Джерело: Собор

Цього року Україна відзначає 30 років незалежності. За ці роки особливим здобутком стала релігійна свобода: більш ніж тисячі відкритих церков по всій Україні, також проведення дитячих таборів і молодіжних фестивалів.

«Ми дякуємо Господу, що у нас є народи, які нам допомагають − США, Польща, Угорщина, наприклад. Вони показують, як можна протистояти різним загрозам», – наголосив Олекса Петрів.

До учасників форуму звернувся також Ендрю Брансон, якого називають легендарним пастором. У 2018 році його заарештували у Туреччині. І вже тоді американський президент Дональд Трамп особисто взяв його визволення у свої руки.

«Сьогодні мільйони людей у всьому світі страждають від невпинно зростаючої агресії проти християнства. Ми маємо боротися за кожне життя тих, хто сьогодні знаходиться в небезпеці», − сказав пастор Брансон.

Депутат Гельмут Гойкінг розповідав: «Боротьба за захист християн триває і досі. Вона загострена не тільки на Близькому Сході, але й в сучасній Європі, де також дуже часто приймають закони, які суперечать християнству. Наша місія − захистити віруючих від будь-якого можливого тиску саме з боку влади».

Перший Віце-президент АПП України Юрій Атаманюк наголосив: «Успішне суспільство залежить від кожного з нас. Треба будувати фундамент, а фундамент − це особистість», − висловився він.

Народна депутатка Софія Федина наголосила на тому, що в Україні усі релігійні конфесії є об’єднані. Це особливо проявилось під час Революції гідності на Майдані та окупації Криму.

Читайте також:

А депутатка Оксана Савчук зазначила: «Міцна держава – це коли є міцніша українська церква».
Наприкінці заходу Валерій Антонюк наголосив на важливості духовних цінностей: «Цінності незмінні і це нас об’єднує незалежно від національності і т.д.».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button