Релігія

Створити гуманітарні коридори для мешканців Маріуполя – звернення Ради Церков України

На своєму сайті Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікувала заяву із закликом створити гуманітарні коридори. Зі свого боку релігійні діячі готові сприяти цьому.

Джерело: vrciro.org.ua

Мешканці Маріуполя знаходяться у жахливому становищі. Вже понад місяця жителі міста страждають від гуманітарної катастрофи, адже у Маріуполі повністю зруйнована цивільна інфраструктура. Люди залишились без води, тепла та електроенергії. До того ж не забезпечується підвезення продовольства та ліків та неможливо надати медичну допомогу людям із хронічними хворобами та тисячам поранених від постійних бомбардувань і обстрілів, зазначає Рада Церков у своєму зверненні.

Вони закликають невідкладно створити гуманітарні коридори, аби забезпечити безперешкодну доставку гуманітарної допомоги (продуктів, питної води, ліків, засобів гігієни тощо) мирним мешканцям Маріуполя та пораненим захисникам України. А також щоб евакуювати людей із міста в безпечні місця на території України за добровільним вибором людей.

Вжиття таких заходів буде важливим актом милосердя, особливо напередодні Пасхальних свят, наголошує ВРЦіРО.

За словами релігійних діячів, зі свого боку вони готові всебічно сприяти у функціонуванні таких гуманітарних коридорів для Маріуполя.

Також автори звернення закликають всіх, у компетенції кого є можливість розблокувати доступ допомоги до Маріуполя та евакуацію з нього, докласти всіх зусиль для порятунку ні в чому не винних місцевих жителів.

Детальний текст документу можна прочитати за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button