Релігія

Олену Богдан звільнено з посади голови Державної служби України з питань етнополітики та свободи совісті

Стало відомо, що станом на 6 грудня Кабінет міністрів звільнив Олену Богдан з посади голови Державної служби України з питань етнополітики та свободи совісті. Про це у Telegram-каналі написав представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Джерело: glavcom.ua

«Кабінет міністрів України…звільнив Богдан Олену Володимирівну з посади голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті», — повідомив представник уряду.

У повідомленні також йдеться, що Кабінет міністрів звільнив Володимира Ковтунця з посади заступника голови Національного агентства кваліфікацій.

Як повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, на адресу Богдан висловили низку зауважень прем’єр-міністри та міністри щодо її діяльності. За результатами обговорень було прийнято рішення про її звільнення.

Нагадаємо, Олена Богдан обіймала вказану посаду з лютого 2020 року і всіляко підтримувала Російську православну церкву в Україні, а у вересні заявила, що Українська православна церква Московського патріархату має існувати та керувати Києво-Печерською лаврою.

Читайте також:

Крім того, Богдан наголосила, що Українська православна церква зараз є найбільшою релігійною мережею в Україні, а також має більше центрів, ніж Православна церква України.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button