Світ

Всесвітня рада церков ініціювала молитву про християнську єдність 18-25 січня

Захід пройде 18-25 січня. Тема Тижня молитов була обрана Радою церков Близького Сходу Матвія 2:2: «Ми бачили зірку на сході й прийшли вклонитися їй. Тиждень молитви за християнську єдність об’єднає церкви по всьому світу.

Джерело: invictory

У роздумах досліджується, як християни покликані бути знаменням для світу Бога, що приводить до єдності. Християн, що належать до різних культур, рас та мов, об’єднує спільний пошук Христа та спільне бажання поклонятися Йому.

Один із роздумів зазначає, що серед зла ми прагнемо добра. «Ми шукаємо в собі хороше, але так часто нас долає наша слабкість, що надія підводить нас, − йдеться у роздумах. − Наша впевненість ґрунтується на Богові, якому ми поклоняємось».

Християни з Лівану, Сирії та Єгипту розробили ресурси за участю міжнародної групи, що представляє римсько-католицьку церкву. Ресурси включають екуменічну вступну молитовну службу, біблійні роздуми та молитви протягом восьми днів, а також інші елементи богослужіння. Вони доступні англійською, французькою, німецькою, іспанською, португальською, італійською та арабською мовами.

Читайте також:

Всесвітня рада церков (The World Council of Churches) − найбільша міжнародна екуменічна організація, заснована в 1948 році в Амстердамі, членами якої є 348 християнських церков з більш ніж 100 країн і представляють близько 400 мільйонів християн.

Тиждень молитви про християнську єдність − це міжнародне християнське екуменічне святкування, яке щорічно відзначається у дні П’ятидесятниці у Південній півкулі та з 18 по 25 січня у Північній півкулі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button