УкраїнаХристиянські новини

В Україні планується перепис населення – міністр Олег Немчінов

В Україні планується здійснити державний проєкт – перепис населення України. Про це в інтервю заявив міністр Кабміну Олег Немчінов. Повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.
Олег Немчінов зазначив, що у реалізації цього проєкту існують два складники, які треба зауважити – це фінансовий та епідемічний.
Щодо фінансового складника, то, за словами міністра, перепис населення є дуже коштовним проєктом. До того, його підготовка має початися мінімум за півтора року до реалізації.
Тобто, якщо держава планує перепис на 2023 рік, то вже у наступному 2021 році треба розпочати підготовку.
Читайте також:

Якщо зауважити епідемічний складник, то, здається, повинно бути одних лише 150 тисяч людей, які мали б здійснювати цей проєкт, повідомив Олег.
Міністр впевнений, що перепис буде. Цей проєкт є в урядовій програмі, і на достатньо чільному місці.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button