війна

В Радбезі РФ заговорили про «десатанізацію» України

Помічник секретаря Ради Безпеки РФ Олексій Павлов заявив, що проведення «десатанізації» України, де нібито зараз діють сотні сект, стає все більш нагальним.

Джерело: unian.ua

Павлов дійшов висновку, що нова влада «перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту». Також, запевняє російський чиновник, поштовхом для появи безлічі сект в Україні стала Революція Гідності, яку російська пропаганда і сам Павлов продовжують називати держпереворотом.

Боротьба з ними, за словами чиновника Радбезу, є однією з цілей кривавої війни, розв’язаної росіянами.

«Вважаю, що з продовженням спеціальної військової операції стає все більш нагальним проведення десатанізації України, або, як влучно висловився глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, її “повної дешайтанізації”», – зауважив він.

Російський чиновник також заявив, що по Україні «розповзлася Церква сатани», яку він назвав «однією з офіційно зареєстрованих в США релігій». Точне число сект в Україні Павлов не назвав, але, за його оцінкою, йдеться про сотні.

Українські сатаністи, на його переконання, «закликають вбивати всіх росіян».

«Весь цей сатанізм знаходить живий відгук і підтримку офіційної української влади», – констатував Павлов.

У світлі цього божевілля стає зрозуміло, яких репресій тепер уже на «законних» підставах зазнають євангельські християни на окупованих територіях. Яких тортур вони зазнаватимуть, якщо почнуть потайки збиратися, щоб помолитися. Адже Будинки молитви тепер уже масово почнуть зачинятися і «віджиматися». Будуть арешти, вигнання з власних будинків, позбавлення батьківських прав. Раніше це робилося заради проголошення ідей атеїзму, а тепер… заради імперських амбіцій РПЦ.

Читайте також:

Усе це лише вкотре підтверджує, що РПЦ творить зло руками безбожників. Усе це робиться за напученням патріарха Кирила і Московської патріархії. І тепер вони відкрито показують, що і в них руки по лікоть опиняться в крові невинно закатованих, катованих і побитих євангельських християн. Що ж, це євангельські християни вже проходили.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Чимдалі Імперсько-шовіністський маразм в путінській рф, як мовиться, міцнішає все більше і більше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!