Україна

З початку повномасштабної війни майже 65 % українців стали менше користуватися автомобілями

З початку повномасштабної війни майже 65 % українців стали менше користуватися автомобілями. Основні причини: занадто високі ціни на пальне та відсутність потреби в пересуванні, тобто зниження ділової активності.

Джерело: auto.24tv.ua

Згідно з результатами опитування соціологічного проєкту YouUkraina, з початку війни частота користування власним авто серед українців суттєво знизилася: майже 65 % громадян скоротили користування автомобілями, серед яких 15 % стверджують, що вони майже повністю ними не користуються.

Дослідження показало, що основною причиною зниження частоти використання автомобіля є стрімке зростання цін на пальне. На це вказали 77 % респондентів. Серед інших причин – труднощі з купівлею пального або відсутність потреби пересуватися на автомобілі (41 %).

Водночас враховуючи критично високу ціну на пальне, лише 11 % громадян готові продовжувати користуватися автомобілями в тому ж обсязі, а 25 % респондентів стверджують, що відмовляться від власного авто.

Читайте також:

Євангеліє проти «русского мира»

Зазначається, що українці ще не звикли до нових цін на пальне, тому оптимальна ціна на бензин на думку опитаних становить 35,6 грн, газ – 21 грн, дизпаливо – 37 грн. При цьому вони готові платити набагато більшу суму, ніж та, що диктується нинішніми реаліями.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!