Світ

«Польща або буде християнською, або перестане існувати» − міністр освіти Польщі

Консервативний міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек заявив, що «всі нещастя у світі можна зарахувати до недотримання заповідей Господа».

Джерело: rmx.news

Виступаючи на релігійному паломництві для чоловіків, він також сказав, що «людина не може бути зрозуміла без Христа і що бути віруючим означає бути вірним Богові та країні».

Чарнек додав, що поляки мають бути готовими до боротьби з атеїзмом.

«Якщо ми не хочемо бути західними у сенсі культурного занепаду та ворожості до релігії, ми маємо бути готовими діяти як контрреволюціонери», − сказав він аудиторії у Варшаві.

За словами міністра освіти, християнські цінності є ключем до розуміння того, що означає бути поляком, і ті, хто виступає проти християнства, не можуть оцінити спадщину своєї країни.

«Польща або буде християнською, або перестане існувати», − додав він.

Пшемислав Чарнек вважає, що полякам необхідно викладати «їхню справжню історію», щоб вони розуміли, що насправді означає бути поляком. Він стверджував, що бути поляком означає відмовитися від егоїзму, прийняти альтруїзм і піклуватися про свою сім’ю та суспільство.

Читайте також:

У Польщі планують ухвалити закон, який має захистити школярів від ідеології ЛГБТ

Він також сказав, що Польща є нацією переможців. «Розташування між Росією та Німеччиною — не місце для слабкої нації. Ось чому ми є нацією переможців. Без цього ми не вижили б», — сказав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button