Актуальне

Як ставитися до біометричних паспортів?

У багатьох християн України впровадження біометричних паспортів викликає шквал емоцій, запитань і навіть обурення. Віруючий у прогресивному XXI столітті знову стоїть перед непростими питаннями. Як зрозуміти різного роду інновації? Як визначитися в лабіринтах прогресу, щоб не помилитися? Що Біблія каже про такі явища?
Безумовно нам, як християнам, важливо відчувати особливості часу і розуміти сутність сьогодення. Але не варто втрачати орієнтири і кидатися в крайнощі. Біблія дає досить чіткі і зрозумілі відповіді.

Християнам варто розуміти особливості наших днів

1 Ми живемо в часи тотальної глобалізації. Світові лідери підтримують і впроваджують систему глобального суспільства. Світ без кордонів: руйнуються національні, культурні, релігійні відмінності. Те, що пропонують нам сьогодні в Україні, давно вже апробовано в інших країнах. Тому біометричний паспорт – це лише незначна частина гігантського айсберга, який ми визначаємо як «новий світовий порядок».

2 Сучасні комп’ютерні технології (зокрема чіпізація) в будь-якому вигляді не є прийняттям «знаку звіра». Це лише переконливі докази того, що ми живемо В часи підготовки до з’явлення світового лідера – антихриста: «Благаємо ж, браття, ми вас щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього. Щоб ви не жахалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа, що він ніби від нас, ніби вже настав день Господній… Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення. І виявиться беззаконник, призначений на погибель, що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог. І за Бога себе видаватиме…» (2 Сол. 2:3-7).

3 Церква Христова готується не до битви з антихристом, а до зустрічі з Господом Христом. Слово Боже закликає нас саме до гідного приготування для зустрічі з Ним. Нас, як членів Його Церкви, чекає славний момент зміни і зустрічі: «Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангела та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо вхоплені разом із ними на хмарах на зустріч у повітрі, і так завжди будемо з Господом. Отож, потішайте один одного цими словами!» (І Сол. 4:16-18).

Чи є підстави для нас, християн, боятися таких нововведень, як біометричний паспорт? Ми розуміємо, що це лише черговий сигнал про наближення есхатологічних часів. Наразі ми переконуємося: пророцтва Біблії виконуються точно. Такі факти не є підставою для паніки, це, швидше, ще один привід для підготовки до зустрічі з Христом. Тієї славної миті ми залишимо всі наші документи, незалежно від того, були вони виготовлені за останніми зразками технологій, чи ні.

 

Валерій Антонюк

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button