Новини суспільстваХристиянські новини

Вища, ніж в Ріо-де-Жанейро: в Бразилії будують нову статую Ісуса Христа

У Енкантада (Бразилія) побудують нову гігантську статую Ісуса Христа. Висота памятника з пєдесталом становитиме 43 м. Статуя буде вища, ніж в Ріо-де-Жанейро. У 2021 році проєкт планують завершити. Повідомляє risu.ua з посиланням на tsn.ua.

Як повідомляє BBC News, статуя стане третьою за висотою статуєю Ісуса у світі. На другому місці – пам’ятник в Індонезії висотою 52,55 м. А на третьому – в Польщі висотою 52,5 м.

Вища, ніж в Ріо-де-Жанейро: в Бразилії будують нову статую Ісуса Христа

Вища, ніж в Ріо-де-Жанейро: в Бразилії будують нову статую Ісуса Христа

Цікавий факт: будівельники планують всередині статуї для туристів спорудити ліфт, за допомогою якого можна буде потрапити на оглядовий майданчик на висоту 40 м.

Читайте також:

Схожі статті

Проєкт розпочався ще 2019 року. На початку квітня статуї Ісуса прикріпили руки та голову. Будівництво планують завершити у 2021 році.

Керує будівельними роботами Асоціація друзів Христа. Проєкт фінансується коштом пожертвувань приватних осіб і компаній.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button