Світ

У Німеччині з 2006 року зафіксовано 1392 напади на християнські храми

Згідно з даними комісії німецького парламенту з 2006 до сьогодні було скоєно майже півтори тисячі злочинів проти культових споруд. Переважна більшість злочинів прийшлася на християнські споруди.

Джерело: catholicnews.org.ua

1494 випадків зафіксовано як напади на християнські, мусульманські та юдейські об’єкти. Більшість з них – випадки пошкодження майна, як, наприклад графіті на стінах чи підпали. 1392 злочинів було стосовно християн, 64 – до ісламських груп та 39 – до юдейських спільнот.

Органи безпеки від 2012 року занотовують випадки злочинів проти релігійних інституцій. За останніх 11 років на церкви відбулось 83 напади, юдейські храми – 36, мусульманські – 10.

За даними комісії сенату, зараз у Берліні налічується 224 євангельських храми й 104 католицьких. Мусульмани мають близько 100 місць молитви, а юдеї – 11 синагог.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button