Сім'яХристиянські новини

Рада Церков опублікувала маніфест на захист прав дітей і сімей

На своєму офіційному сайті Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікувала маніфест на захист прав дітей і сімей. У проєкті взяли участь релігійні діячі з різних конфесій.

Джерело: vrciro.org.ua

Відео, на якому учасники висловлювалися, має назву «Сім’я на карантині». В ході короткого ролика релігійні діячі промовляли слова на захист прав дітей і сімей:

Маркос Оганесян, Єпископ Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви:

«Кожна людина має право на гідне життя в люблячій сім’ї. Життя – від природного зачаття до природної смерті».

Пантелеімон (Поворознюк), Митрополит Ровеньківської та Свердловської, голова Місії Синодального Української Православної Церкви у справах сімї:

«Це не людська примха і не буква закону, це Божий задум. Бог створив нас за Своїм образом, отже, кожен з нас покликаний до єдності з Ним, а також до єдності з тими, кого Бог також створив у Своїй любові». 

Віталій Кривицький, Єпископ Київсько-Житомирський Римсько-Католицької Церкви в Україні:

«Одна з найбільших цінностей кожної країни – це здорові та міцні сім’ї. Саме вони є запорукою зрілого й мудрого суспільства».

Євстратій (Зоря), Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної Церкви України:

«Сім’ї, у яких дружина й чоловік впевнені, що одне в одному вони мають захист і безпеку. Де кожен відчуває, що родина вдома його чекає, любить і надихає. Де діти знають, що можуть бути відвертими зі своїми батьками й розповідати й запитувати їх про все».

Іван Русин, Заступник старшого єпископа Української Євангельської Церкви:

«На жаль, статистика розлучень і випадків домашнього насилля загрозлива, а пандемія лише загострила ці проблеми».

Шейх Ахмед Тамім, Голова Духовного управління мусульман України, Верховний муфтій України:

«[Розлучення і домашнє насилля]… є причиною невиліковних травм не лише для подружжя, але й для дітей. Травмовані особи несуть свої страхи й біль у доросле життя».

Григорій Комендант, Президент Українського Біблійного Товариства:

«На наше переконання, піклування про сім’ї має стати національним пріоритетом. Бо демографічна криза – це реальна біда українського сьогодення».

Михайло Паночко, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської:

«Для кого здійснюються реформи, якщо за одне-два покоління в Україні не залишиться тих, хто буде тут жити й працювати?».

Валерій Антонюк, Голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів:

«Сім’ї не повинні боятися народжувати через відсутність належного соціального захисту і відчуття нестабільності».

Станіслав Носов, Керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні:

«Підготовка до сімейного життя має стати невід’ємною складовою шкільного навчання та виховання. Відтак отримані у школі знання сприятимуть у створенні здорової сім’ї».

Яков Дов Блайх, Президент Обєднання юдейських релігійних організацій України, Головний рабин м. Києва та України:

«Не конвенції та декларації, а реальне сприяння вихованню у молоді відповідальності та моральної зрілості здатні зробити сім’ї щасливими й захищеними».

Читайте також:

Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви, Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій:

«Родині треба тільки посприяти й вона з Божою допомогою знайде шлях свого зцілення. Міцні сім’ї в державі – цінніші за поклади золота й нафти, і без перебільшень є єдиною гарантією її розвитку і майбутнього».

Відео маніфесту можна переглянути за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button