СвітХристиянські новини

Всесвітній день донорів крові відзначається 14 червня

Сьогодні, 14 червня, світ відзначає День донора крові. Важливо дякувати мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей, здаючи свою кров.

Джерело: ukrinform.ua та phc.org.ua

У травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві було прийняте рішення встановлення Всесвітнього дня донора крові.

Весь світ 14 червня звертає особливу увагу на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту в лікарнях та клініках.

На переконання ВООЗ, здача крові є актом солідарності, що рятує життя, а послуги з постачання безпечної крові та її продуктів є найважливішим елементом всіх систем охорони здоров’я.

В Україні питання донорства стоїть надзвичайно гостро, адже знайти кров рідкісної групи було і є досить проблематично.

Читайте також:

Центр громадського здоров’я МОЗ України зазначає, що в Україні кількість донорів зменшується. Більшість із них стає донорами лише раз, коли доводиться рятувати своїх близьких чи рідних.

Регулярне добровільне та безоплатне донорство крові – найбезпечніший ресурс якісної крові.

Редакція газети «Слово про Слово» переконана, що ставати донором крові – дуже хоробрий та відповідальний вчинок. Апостол Павло, звертаючись до християн у Солунян, писав: «Глядіть, щоб ніхто нікому не віддавав злом за зло, але завжди дбайте про добро один для одного й для всіх!» (1 до Солунян 5:12).

Вітаємо всіх донорів крові!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button