Світ

ВРУ закликає ЮНЕСКО виключити Росію з організації – Постанова

31 травня Верховна Рада України прийняла постанову №7394, згідно з якою депутати закликають Організацію Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), позбавити Росію статусу держави-члена організації. Про це заявила нардепка фракції «Слуга народу» Олена Шуляк.

Джерело: zn.ua з посиланням на Telegram Олени Шуляк

Причина такого звернення була в тому, що РФ продовжує обстрілювати Україну та руйнувати об’єкти спадщини у більшості регіонів держави. Зокрема, вже понад 250 культурних пам’яток було пошкоджено або знищено, наголошується у Постанові.

Як підкреслюється в повідомленні, перелічені вище дії Росії повністю нівелюють норми міжнародного гуманітарного права та здоровий глузд.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button