СвітХристиянські новини

ВООЗ зробила заяву про суттєве погіршення становища з коронавірусом у світі!

Заява Всесвітньої організації охорони здоров’я про  глобальне погіршення ситуації з пандемією, викликає занепокоєння…
У зв’язку з  фактом розповсюдження у світі коронавірусної інфекції ВООЗ  заявила: “Попри те, що в Європі ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції поліпшується, у глобальному масштабі вона стає гіршою. Наразі ВООЗ зафіксувала понад 7 мільйонів випадків захворювання та понад 400 тисяч смертей. Протягом кожного з останніх 10 днів у світі реєструвалося понад 100 тисяч випадків зараження. А 7 червня було зафіксовано більш ніж 136 тисяч випадків зараження — найвищий добовий показник за вказаний період”
У ВООЗ також акцентували, що майже 75%  тих, хто захворів протягом 7 червня, виявили в 10 державах — переважно це країни Північної  та Південної Америки та Південної Азії.

Варто відзначити, що зростання числа інфікованих  на коронавірус  спостерігається в більшості країн Африки, іноді  у частинах Східної Європи та Центральної Азії.
А втім, управління ВООЗ зробило попередження для  тих країн світу, де епідеміологічна ситуація значно покращилася, вони вважають, що найбільшою загрозою  є якраз самозаспокоєння та втрата пильності.
З іншої сторони, ВООЗ висловила підтримку  антирасистським протестам, що проходять останніми  днями в США та інших країнах Заходу, тим не менше, з цього приводу  закликала учасників демонстрацій зберігати відповідну дистанцію та одягати маски.
Як зазначає  Worldometer, станом на ранок 9 червня у світі загалом підтверджено майже 7,2 мільйона випадків Covid – 19, з них більш ніж 408 тисяч з летальними наслідками, а одужали від цього захворювання понад 3,5 мільйона жителів планети.
За повідомленням  Всеукраїнського Собору, станом на ранок 9 червня в Україні підтверджено 27856 випадків COVID-19
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button