Домашня » Новини » В Україні продовжує зростати захворюваність на ВІЛ

В Україні продовжує зростати захворюваність на ВІЛ

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Україні продовжує зростати захворюваність на ВІЛ. За десять місяців цього року зареєстровано понад 13 тисяч нових випадків захворювання. Про це повідомили в Центрі громадського здоров’я Моз, передає Укрінформ.

“Протягом січня-жовтня цього року у нашій країні офіційно зареєстровано понад 13 000 випадків ВІЛ-інфекції, більш ніж 6 000 випадків СНІДу та майже 2,5 тисячі смертей, зумовлених СНІДом”, – йдеться в повідомленні.Загалом в Україні, за даними ЦГЗ, станом на 1 жовтня під медичним наглядом перебувало 136 тисяч ВІЛ-інфікованих громадян. При цьому у відомстві зазначили, що рівень поширеності ВІЛ серед української молоді віком 15-24 роки має стабільну тенденцію до зниження.

Також у ЦГЗ запевнили, що Україна забезпечена всіма новітніми препаратами для лікування ВІЛ.

Водночас у центрі констатували, що найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ станом на 1 листопада цього року залишається статевий шлях передачі інфекції.

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. День проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році; відзначається за підтримки Генеральної асамблеї ООН.

СНІД – синдром набутого імунодефіциту – це кінцева стадія інфекційного захворювання, викликаного вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Цей вірус вражає спеціальні клітини крові (лімфоцити), які відповідають за захист організму людини від різних мікробів та пухлин, і поступово вбиває ці клітини. Імунітет організму повільно, протягом багатьох місяців і років, знижується, і це призводить до виникнення різних захворювань, перш за все інфекційних, що вражають легені, органи травлення, шкіру, нервову систему та ін.

СНІД уперше виявлений у США у 80-х роках. Від початку епідемії у світі 74,9 млн осіб інфікувалися ВІЛ та 32 млн померли від хвороб, викликаних СНІДом.

Якщо розподілити дані за статевими категоріями, то з усіх хто захворіли на хворобу СНІДу – 26% – жінки, а 74% – чоловіки.

З усіх 74% заражених чоловіків – 67% – це категорія чоловіків, що мають секс з чоловіками, 15% – заражені чоловіки з гетеросексуальної орієнтації, 13% – наркомани, з внутрішньовенним вживанням наркотиків, 5% – гомосексуалісти які вживають внутрішньовенні наркотики, і 1% – всі решта. Таким чином з цих даних можна визначити, що найбільшим розповсюджувачем ВІЛ інфекції є категорія чоловіків гомосексуальної орієнтації.

Майже всі гей-організації в Україні існують на гроші, які виділяються для боротьби зі СНІДом. Природно, ці гроші використовуються дуже великою частиною не на боротьбу зі СНІДом.

За матеріалами: dt.ua, love-contra.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Церкви закликають парламентарів доопрацювати законопроект 0931

Наступна Стаття

Чому Стамбульська конвенція не захищає жінок від насильства?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *