Баптисти

Відбувся табір «Іди і відпочинь» для служителів та волонтерів

Служителі та волонтери зі всієї України провели відпочинок у таборі під назвою «Іди і відпочинь», який проходив 22-26 серпня на Закарпатті.

Джерело: baptyst

Учасниками цього табору стали близько 100 служителів та волонтерів з усієї України. Усі вони з початку війни активно допомагали українцям у різних напрямках. Кожен день учасники ділилися життєвими історіями та свідченнями про те, що кожен робить у цей важкий час.

Всі присутні разом розмірковували над темами: «Важливість відпочинку», «Планувати без стабільності», «Як служити і не вигоріти», «Що далі?».

В’ячеслав Щербаков, пастор церкви «Воскресіння» міста Чорноморська, зазначив, що відпочинок є складовою успішного та ефективного служіння. Пастор також поділився досвідом, як правильно відпочивати.

Заступник голови ВСЦ ЄХБ, Роман Вечерківський запропонував розглянути такі питання: Чому людям бракує ревності? Чому ревність така цінна? Як підживлювати ревність?

Ігор Кучер, пастор одеської церкви «Благодать», нагадав присутнім, що служіння – це марафон, який важко пробігти, коли ти не маєш мети й коли ти один.

Читайте також:

Пастор з подвійною зайнятістю, або про фінансову підтримку пастора

Одним із пам’ятних моментів став підйом усіх охочих на Говерлу, де вони молилися за Україну, співаючи пісню «Моя молитва нехай лине».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!