Новини суспільства

Відбувся Партнерський саміт євангельських служінь − «Через добрі справи до трансформації суспільства»

28-30 листопада відбувся Партнерський саміт євангельських служінь − «Через добрі справи до трансформації суспільства».

Джерело: РЄПЦУ

З перших днів війни євангельські християни України, за підтримки партнерів з усього світу, надають допомогу людям, які постраждали від російської агресії. Реалізуються сотні проєктів, в результаті яких вже отримали різноманітну допомогу мільйони людей. Це справжній приклад Євангелії в дії. Війна продовжується, а спричинені нею виклики зростають.

Саме тому Рада Євангельських Протестантських Церков України разом з Всесвітнім Євангельським Альянсом ініціювали і провели саміт, який зібрав понад 40 керівників та ключових лідерів благодійних фондів, організацій та інших служінь соціального спрямування, якими опікуються євангельські церкви та об’єднання.

Під час саміту, крім надихаючих духовних роздумів від Паночко М. С., Троць Я. Л та Носова С. В., були представлені ефективні моделі служіння, обговорені виклики у сфері соціального служіння, відбулися презентації майбутніх проєктів.

Читайте також:

В рамках робочих сесій були напрацьовані рекомендації, які найближчим часом будуть розповсюджені в євангельскому середовищі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button