Релігія

Відбулася зустріч членів ВРЦІРО з віцепрезидентом Європейської комісії

29 жовтня 2021 року відбулась зустріч представників членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з віцепрезидентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

Джерело: irs.in.ua

Окрім цього, М. Схінас є представником Греції в Європейській комісії і відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань.

Зустріч була проведена у залі засідань Вченої ради КПБА ПЦУ, модерував цей захід Архієпископ Православної Церкви України Євстратій (Зоря), на прохання Григорія Коменданта, головуючого у ВРЦіРО.

Учасники зустрічі торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на Донбасі та Криму.

Читайте також:

Також, українські релігійні діячі підтримали справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Також висловили спільне бажання продовжити співпрацю між інституціями Європейського Союзу та Всеукраїнською Радою Церков, як інституцією українського громадянського суспільства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Також, українські релігійні діячі підтримали справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи.”
    Одначе так виглядає, що наразі Україні – звичайно, якщо ми дійсно бажаємо зберегти наше правдиве вітчизняне “духовне коріння” – в цій сучасній безбожно-розбещеній і ліволіберально-содомській “європейській спільноті” (“Ґейропі”) фактично робити просто НІЧОГО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button