РелігіяХристиянські новини

Важливо зберегти право постійного землекористування для релігійних організацій: відбулася зустріч Ради Церков та міністра Мінагрополітики

Відбулася зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) та керівництва Міністерства аграрної політики. Учасники обговорили законопроєкт щодо Земельного кодексу України та інших законодавчих актів. Зокрема, релігійні діячі пояснили міністру Мінагрополітики Роману Лещенко, чому важливо зберегти право постійного землекористування для релігійних організацій.

Джерело: sobor.com.ua з посиланням на vrciro.org.ua

Предметом обговорення був документ про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо скасування інституту права постійного користування земельними ділянками.

Законопроєкт передбачає скасування права на постійне землекористування, участь релігійних організацій до участі у земельних торгах і платне використання землі виключно на правах оренди.

Своєю чергою ВРЦіРО запропонувала парламенту і уряду не поширювати відповідний проєкт Закону на релігійні організації та не повторяти помилок 20-річної давнини.

Рада Церков переконана, що доцільним є усунення суперечностей в Земельному кодексі України, аби релігійні організації могли набувати земельні ділянки у приватну власність, зокрема під храмами та іншими культовими і допоміжними спорудами.

Мета зустрічі – знайти консенсусу щодо цієї проблематики, зважаючи на доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за результатами обговорення відповідного законопроєкту на зустрічі з ВРЦіРО 23 квітня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button