Новини суспільстваХристиянські новини

«Мама молилася за мене все моє життя»: мамі Чака Норріса виповнилося 100 років

4 травня 2021 року мамі американського актора Чака Норріса виповнилося 100 років. Чак, якому, вже 81 рік, розповів історію про маму.

Джерело: Facebook-сторінка «WHO is WHO».

Актор розповів, що його мама, Вільма Норріс Найт, народилася в 1921 році в сільському Вілсону, штат Оклахома, де він теж виріс. Він думає, що населення цього місця тоді досягло свого піку – 1800 людей.

«У моєї мами була дуже важка перша половина життя. Вона виросла в умовах крайньої бідності й була віддана під опіку держави, коли їй було всього 8 років. Два роки лікувалася від рідкісного захворювання, жила далеко від сім’ї в дитячій лікарні», – згадує американський актор.

Коли через кілька років Вільма Норріс Найт повернулася здоровою, то пережила Велику депресію. Вся її родина, включаючи маленьких дітей, збирала бавовну на полях, щоб вижити. Вибравши одне поле, вони часто переїжджали в інше місто, щоб вибрати інше поле, зазначив Чак.

«Мама вийшла заміж за мого батька в 16 років, але він кинув її, так що вона одна ростила трьох синів. Я був старшим, і мені часто доводилося брати на себе роль мого відсутнього батька, – згадує актор. – Ми були бідні, як церковні миші, але це також підготувало мене до подолання перешкод в цьому житті».

Схожі статті

Чак Норріс підкреслив, що мама все життя була прикладом наполегливості й віри. Вона – остання залишилася в живих з її біологічної сім’ї, яка складається з 11 членів родини.

Як він повідомив, мама також пережила смерть двох своїх чоловіків, пасинка, двох онуків і його молодшого брата Віланда під час війни у ​​В’єтнамі. Вона неодноразово хворіла на рак і перенесла близько 30 різних операцій – і вона все ще тут.

«Мама молилася за мене все моє життя, попри всі труднощі. Коли я народився, я ледь не помер від ускладнень. Коли кілька десятиліть тому я мало не втратив мою душу через Голлівуд, вона молилася за мій успіх і порятунок. Вона навіть молилася, щоб я знайшов жінку, яка змінила б моє життя, і це спрацювало», – наголошує Чак Норріс.

Читайте також:

Він доповнив:

«Є іспанське прислів’я, яке говорить: “Унція матері варто фунта духовенства”. Я думаю, що це про мою маму», – підкреслив актор.

Читайте також: Джиммі Картер, 39-й президент США, винайшов свій рецепт довгого життя без страху – в 95 років він будує будинки для бездомних і читає Біблію по-іспанськи на ніч.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button