Освіта

В Україні в онлайн-режимі здійснюватимуть навчання в понад тисячі шкіл, — Вітренко

Перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко повідомив, що у 3,5 тисячі шкіл в країні відбуватиметься виключно в очному режимі. Також у 4,5 тисячі шкіл частина дітей вчитимуться в очному режимі, а частина дистанційно, а всі інші школи працюватимуть лише дистанційно.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

«В Україні наразі налічується в мережі 12 тис. 910 шкіл, з них приблизно 3,5 тис. навчатимуться офлайн, майже 4,5 тис. навчатимуться в змішаному режимі — це офлайн навчання з елементами дистанційного. Всі інші школи навчатимуться в онлайн-режимі», — сказав Вітренко в ефірі національного телемарафону в четвер.

Він розповів, що в онлайн-режимі здійснюватимуть навчання у 1288 школах, що знаходяться на тимчасово окупованій території та в об’єднаних територіальних громадах на особливо небезпечних територіях, де ведуться бойові дії.

За пів року війни російські окупанти зруйнували в Україні 2 400 шкіл. 270 з них — знищили.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button