Новини суспільства

Психологічна та духовна допомога: християни облаштовують мобільні шпиталі у Львові

У Львові християни облаштовують мобільні шпиталі, в яких вони надаватимуть психологічної та духовної допомоги. Навчання для капеланів вже розпочате.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

Баптистський Союз ЄХБ повідомив, що навчання для капеланів проходить у львівській церкві на Зеленій. Його проводить відділ капеланства у кризових ситуаціях під час катастроф «Сумки Самарянина».

Психологічна та духовна допомога: християни облаштовують мобільні шпиталі у Львові

За словами пастора львівської церкви «Преображення» Віктора Гайдучка, вони залучатимуть людей із церков для чергування у шпиталях: ті, хто готові допомагати; які мають певне обдарування від Бога та кваліфікацію; які можуть проводити душеопікунську роботу; які можуть співчувати, зрозуміти, підтримувати, молитися за тих, хто проситиме цього.

«Хочемо долучати братів і сестер із помісних церков, адже пастори не зможуть все охопити. Особливо потрібні сестри для надання психологічної та духовної допомоги, адже їдуть переважно жінки та діти», – каже Віктор.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button