УкраїнаХристиянські новини

У Львові уже традиційно відбувся GLS – Глобальний лідерський саміт

Близько 600 учасників з різних куточків України приїхали на Арену Львів щоб взяти участь у Глобальному лідерському саміті (GLS) який тривав протягом 29-30 листопада у Львові.
Львів Арена
На рецепції гостей зустрічали ввічливі волонтери та жива музика. Цьогорічний Саміт «відрили» під інструментальне виконання гурту «Рококо».
Рококо GLS

Президент Української Баптистської Семінарії Ярослав Пиж привітав учасників та презентував першого промовця цьогорічного GLS – Крега Грошела.

“Ви покликані зробити щось хороше, подумайте яким чином ви можете це зробити. Знайдіть те, що ви покликані робити, і подумайте, чому ви повинні це робити. Відступіть від своїх сумнівів, страхів і непевності, повірте і зробіть крок назустріч своєму покликанню. У вас є все, що вам потрібно, для того, аби виконати своє покликання. Щоразу, як ви зустрічаєтеся з проблемою у своєму служінні, роботі, бізнесі, трактуйте це, як можливість. Відповідайте на потребу, розв’язуйте проблеми, змінюйте світ» – закликав промовець.

Друга половина дня розпочалась з феєричної музики «Водограй» у виконанні запальних “Рококо”. І продовжили цей запал талановиті представниці вільного театру “Око” з неймовірною постановкою «Твій крок – наша зміна – спільна вершина”.
«Чудеса з небес», «Зірка», «Прорив», «Небеса реальні» – відомі вам фільми? Так ось, наступний спікер Саміту продюсер цих відомих стрічок Девон Франклін. Вражав своїм баченням, енергійністю та позитивною енергетикою. Говорив про свою унікальність. Про те, щоб бути собою і не намагатись бути схожим на когось чи прагнути стати кимось іншим.

Суботній ранок розпочався під інструментальний супровід гурту Рококо.
Надихаюча історія про флорболіста Мар’яна Грабовика. Василь Воробець презентував команду флорболу “Лемберг”, і те, як змінюються життя підлітків.

Лекція від Кріса Возза, автора книги «Ніколи не йдіть на компроміси. Техніка ефективних переговорів», який 24 роки вів перемовини в ФБР.
Відмови — це лише цифри, вони говорять про того хто відмовляє більше, ніж про того хто отримує відмови.

Джіа Джанг в якийсь момент життя зрозумів, що відмови годують його страхи і не дають рухатися далі. Хлопець який написав батькам в 24 роки про те що він створить велику компанію та купить Microsoft став чоловіком який у 30 років просто ходив на роботу. В ньому постійно боролися два хлопці — один хотів врятувати світ, а інший – боявся відмов. Через багато статей в інтернеті він вирішив провести соціальний експеримент і 100 разів отримати відмови.
Коли у вас є грандіозна можливість та бажання і на арену виходять лінь, злість, логіка, страх та сумніви …. і ви вирішуйте йти до мети у виконанні вільного театру “Око”. Це було блискавично.
Око
«Великі події нашого життя залишають сліди. Життєві урагани роблять нас сильнішими. Світанок завжди настане..» –, так каже Беар Грілс, ведучий «Вижити за будь-яку ціну». Світла, добра та мега сильна особистість. Людина, яка зійшла на Еверест та здолала безліч викликів на межі життя і смерті, ділиться про свій досвід змагань та боротьби. Про 4 речі, що формувало його життя:

Схожі статті

Невдачі. Вони перевіряють нас, яким чином ми долаємо випробування. Це наш дороговказ на шляху до успіху.
Страх. «Найкраща реакція на страх – протидія йому. В оточенні акул пливіть швидко».
Вогонь. Це ваш ресурс за мить до зупинки, до того, коли вже не можеш. «Різниця між звичайним і надзвичайним — більше».
Віра. Всі стикаються зі своїм «Еверестом», питання, як ми його проходимо. «Віра – не про релігію, це щоденна мандрівка, яка вимагає мужності. Це маленькі ковточки життєдайного зілля».
І завершив про цінність та важливість доброти та вдячності.

GLS завершився запальною промовою Крега Грошела, який говорив про силу емоцій в лідерстві. Він сказав, що якщо ви хочете змінити чиюсь думку, вам потрібно достукатися до його серця. Для того, щоб викликати емоції, які можуть наштовхнути до дії потрібно: розповідати змістовні історії, ретельно добрати слова, обдумано виявляти вразливість.

Для довідки: GLS, Глобальний Лідерський Саміт — це дводенний захід, який щороку в серпні транслюється наживо в HD якості з церкви Віллоу поблизу Чикаго на сотні місць в Північній Америці. Запрошуємо Вас приєднатися до очікуваних 305,000 людей, які бажають стати кращими лідерами. Протягом осені Саміт відбуватиметься додатково у 675+ локаціях в 125 країнах і на 59 мовах.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!