війна

В Україні 7 тисяч зниклих безвісти військових − Міноборони

Родичам та близьким зниклих безвісти військовослужбовців, яких на сьогодні близько 7 тисяч, не варто самостійно займатися пошуками через соцмережі, заявила в ефірі телемарафону заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Джерело: bbc

Це може зашкодити військовим, якщо вони перебувають в полоні абощо.

За її словами, оголошення в соцмережах з фото військового у формі та з персональними даними може викрити цю людину, якщо вона переховується на окупованих територіях в цивільному і шукає спосіб повернутися додому.

«Якщо вже тривають перемовини щодо повернення, то привернення уваги до конкретної людини може або загальмувати ці перемовини, або ускладнити», − зауважила заступниця голови міноборони.

Читайте також:

Тому в таких ситуаціях Маляр радить покладатися лише на державу, дані слід повідомляти в координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, який діє при ГУР.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!