війна

У війні проти Росії беруть участь близько 700 тис. українських військових

Близько 700 тисяч українських військових беруть участь у повномасштабній російсько-українській війні. Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко під час наради під головуванням Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля та першої леді Олени Зеленської.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Facebook Катерина Павліченко

Під час наради присутні обговорили реалізацію Національної програми психологічного здоров‘я та психосоціальної підтримки.

У війні проти Росії беруть участь близько 700 тис. українських військових
Нарада. Джерело: Facebook Катерина Павліченко

Як повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України, 50 % українців оцінюють свій емоційний стан як дуже напружений або напружений, про що свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України.

До того ж з 24 лютого було зафіксовано 40 тис. випадків загибелі або поранення українців. Близько 3 млн громадян України перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Тому Катерина Павліченко наголосила, що українці потребують допомоги професійних психологів. Це стосується примусово депортованих громадян, постраждалих від насильства, дітей, які втратили батьків.

Також вона сказала про 700 тис. українських військовослужбовців, які беруть участь у війні. За її словами, для учасників бойових дій та їхніх родин теж є запит для спеціалізованих психологів.

У війні проти Росії беруть участь близько 700 тис. українських військових
Заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко. Джерело: Facebook Катерина Павліченко

Заступниця міністра зазначила, що за результатами зустрічі, учасники запланували спеціалізовані навчання психологів та соціальних працівників, зокрема фахівців, які працюють в оборонному секторі. Також уряд адаптує до наших потреб мобільні застосунки World Health Organization (WHO) для самодіагностики.

Раніше перша леді Олена Зеленська заявляла, що не менше 60 % українців через війну потребують психологічної підтримки.

У війні проти Росії беруть участь близько 700 тис. українських військових
Перша леді Олена Зеленська. Джерело: Facebook Катерина Павліченко

Детальніше про що ще йшлося під час наради, читайте за посиланням.

Нагадаємо, що у Львові християни облаштовують мобільні шпиталі, в яких надаватимуть психологічну та духовну допомогу. Навчання для капеланів вже розпочате. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button