РелігіяХристиянські новини

В Тернополі відбувся молитовний молодіжний сніданок

24 грудня в рамках проєкту «Тернопіль – молодіжна столиця України-2020» відбувся молитовний молодіжний сніданок. Повідомляє ternopil.te.ua.
Як зазначено на сайті, молитовні сніданки проходять понад 65 років у США, Європарламенті, державах Європейського союзу та багатьох інших країнах світу.
Ці заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політків, урядовців, дипломатів, бізнесменів з усього світу.
Читайте також:

Уривок молитовного сніданку можна подивитися у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/watch/live/?v=180379443782471&ref=external
Нагадаємо, що Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів на своєму офіційному сайті оприлюднив тиждень молитви церков ЄХБ з 24 грудня до 31 грудня 2020 року.
В Тернополі відбувся молитовний молодіжний сніданокВ Тернополі відбувся молитовний молодіжний сніданок В Тернополі відбувся молитовний молодіжний сніданок

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button