Новини суспільстваХристиянські новини

В соціальних мережах розкритикували професора Гарвардського університету за висловлення про існування тільки двох статей

Керол Хувен, професор Гарвардського університету, заявила, що існує тільки дві статі, за що її розкритикували в соціальних мережах. Також Керол зазначила, що ніяка ідеологія не може йти проти того, що створено природою. Колега професора назвала жінку «трансфобною».

Джерело: bog.news з посиланням на foxnews.com

Керол Хувен підкреслила, що наука каже про факти. А факт в тому, що існує дві статі − чоловіча і жіноча, і ці дві статі визначаються тим видом гамет, які ми виробляємо. Ідеологія диктує, що біологія насправді не важлива, а важливо, ким людина себе відчуває, до якої статі себе відносить.

Однак директор з питань різноманіття та відкритості Гарварда Симона Льюїс розкритикувала слова професора біології, назвавши їх у Twitter «шкідливими й трансфобними».

Льюїс розчарована зауваженнями, зробленими співробітником її кафедри. Вона наголосила, що дуже важливо навчати студентів-медиків мови, яка враховує гендерні аспекти, бо вони, безумовно, будуть взаємодіяти з людьми, які ідентифікують себе поза гендерної бінарної системи. Також вона доповнила, що вагітність може бути не тільки у жінок, але й у чоловіків-транссексуалів, інтерсексуалів і гендерно-неконформних людей.

Підписники директора активно підтримали таку позицію.

Одна з підписників Льюїс звернулася до Керол Хувен, зазначивши, що якщо професор не може подбати про вагітних трансчоловіків, тому що вважає, що вагітними можуть бути тільки жінки, вона маэ бути позбавлена медичної ліцензії назавжди за те, що вона ставить під смертельну загрозу життя чоловіка і немовляти.

Читайте також:

Довідка

Доктор Керол Хувен викладає в Гарварді протягом 18 років. Вона – професор кафедри еволюційної біології.

Критикам вона відповідала, що не проти звертатись до людей будь-якими займенниками, і готова поважати чужу гендерну ідентичність, але використовувати гендерно-нейтральні терміни в науці не згодна, оскільки така політкоректність – це ведмежа послуга і шлях до поділу суспільства.

Також Керол визнала, що професори, які відмовляються використовувати гендерно-нейтральну лексику, піддаються цькуванню і стикаються з агресією.

Нагадаємо, що викладачка «Львівської політехніки» Ольга Мер’є під час онлайн-пари розповіла про свої погляди щодо сексуальних розладів. Через це у засобах масової інформації почалося справжнє цькування та маніпуляції.

Проте через інцидент з викладачем Національного університету «Львівська політехніка» Ольгою Мер’є та цькуванням її з боку ЗМІ юристи Громадянського руху «Всі разом!» оприлюднили окремі норми українського законодавства, які захищають доцента.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button