Домашня » Новини » В м. Дубно встановили рекорд по переписуванню Біблії

В м. Дубно встановили рекорд по переписуванню Біблії

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У місті Дубні (Рівненська область) за підтримки Українського Біблійного товариства, Ради церков та Дубенської міської ради 8 вересня відбувся День Біблії “Біблія — книга, яка єднає всіх!”. Захід відбувся у рамках Всеукраїнського проекту «Рукописна Біблія», що був номінований у Національний реєстр рекордів України. На захід завітали керівники міста, представники різних християнських конфесій та небайдужі дубенчани.

З вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Василь Антонюк, виконавчий директор Західного Регіонального Біблійного Товариства України Віталій Войтович, представники Православної церкви України, Греко-католицької церкви, Римо-католицької церкви, Церкви адвентистів сьомого дня, Церкви євангельських християн-баптистів.

Проект має намір залучити до перепису Біблії понад 30 тисяч учасників із різних куточків нашої країни. Із заздалегідь підготованих рукописних аркушів згодом буде сформовано повноцінне видання Святого Письма.

У створенні Рукописної Біблії взяли участь майже 400 дубенчан, власноруч записавши кілька віршів із Біблії в українському перекладі Івана Огієнка. Серед них — представники різних християнських конфесій міста, соціальних прошарків та вікових груп, військовослужбовці та ветерани АТО.

Рукописна Біблія

Перші сто учасників акції отримали у подарунок видання Нового Завіту. Діти та родини загиблих учасників АТО отримали від Біблійного Товариства України дорослі та дитячі Біблії. Перепис відбувся у міському Будинку дітей та молоді під музичний супровід тріо “Gon Amore”. В залі було створено “куточок Бублії”, в якому розміщено одну з найстаріших Біблій дубенчан. Свята книга 1911 року видання належить родині Карп’юків.

Більше про переписування Біблії:

Під час проведення перепису відбувся благодійний концерт, в якому взяли участь діти та молодь: солісти, музичні колективи, інструментальні ансамблі тощо. Під час концерту до присутніх зі словами про значення Біблії звертались керівники релігійних організацій різних конфесій міста. Поряд зі сценою було розгорнуто декілька локацій, серед яких: виставка копій картин відомих художників на біблійну тематику, дитячий майданчик “В гостях у Біблії”, а також зупинка адвентистського скаутського клубу “Слідопит”.

За підсумками Всеукраїнського проекту «Рукописна Біблія» в Дубні організатори повідомили, що дубенчани встановили рекорд Західного відділення Українського Біблійного Товариства щодо кількості учасників проекту.

Джерело: Українське Біблійне Товариство

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Нацрада з питань телебачення визнала телеканал «NewsOne», таким, що «розпалює релігійну ворожнечу»

Наступна Стаття

У Мексиці почастішали викрадення і нападу на християнських лідерів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *