СвітХристиянські новини

В Конгрес США обрана християнка-українка, яка відстоюватиме право на життя

Американці на виборах 2020 року обирали не лише Президента, а й частину сенаторів і конгресменів. Тому 3 листопада уродженка України та християнка Вікторія Спартц обрана у нижню палату американського парламенту (в Конгрес).
Повідомляє «Християни для України» з посиланням на різні джерела.
Вона народилася у 1978 році в Українській РСР, а з 2000 проживала в США. Там вийшла заміж. Зараз виховує двох доньок.
Разом з цим, Спартц побудувала блискучу кар’єру: вона має досвід роботи в бізнесі, офісі прокурора штату, а також викладацький стаж в Університеті Індіани, де сама навчалася. У 2017 році Вікторію, яка представляє Республіканську партію, обрано до Сенату штату, а на цих виборах отримала підтримку партії, щоб балотуватися в Конгрес (нижню палату американського парламенту). Вікторія здобула переконливу перемогу у своєму окрузі, обігнавши конкурентку від демократів на понад 4 %.
Пані Спартц відома як захисник ідеї економічної свободи.

«Я є прихильником вільного підприємництва і захоплююся такими економістами та філософами як Хайєк, Фрідман, Мілл тощо. Їхня робота сьогодні є актуальною».

Член палати представників С’юзен Брукс, яку замінила Вікторія, висловила їй підтримку:

«Я дуже пишаюся, що ця неймовірна жінка – підприємець, фермер, мама, дружина та сильний сенатор зараз займе моє місце».

Також Вікторія відстоює консервативні цінності. Вона є християнкою та про-лайф активісткою.
На етапі визначення претендента від республіканців її підтримав та рекомендував Інститут прав людини на життя. Ця організація є найбільшою в Індіані, яка протидіє абортам.
Читайте також:

Ще за роки роботи в сенаті штату Спартц отримала репутацію про-лайф політика, де підтримала 100 % всіх ініціатив щодо захисту ненароджених.
Як повідомляє «Християни для України»: «Сподіваємося, що Вікторія Спартц буде чудовим конгресменом і долучиться до захисту справжніх американських цінностей та сприятиме підтримці України Сполученими Штатами».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Ну що ж: слава Богу і вельми добре, що ця наша співвітчизниця – представниця Республіканської партії і віруюча християнка – активна прибічниця традиційних консервативних цінностей обрана до складу Конгресу США! :)
    Бодай якась втіха і позитив на тлі того факту, що, судячи з усього, всім цим ліво-ліберальним чинникам в Америці – в перебігу передвиборчої кампанії і, власне, самих президентських виборів – таки вдалося “проштовхнути” обрання на найвищі держпосади в США затятих адептів ЛГБТ-збочень та абортів: демократів Джо Байдена і Каміли Гарріс… :(

  2. Р. S. І хоча Джо Байден, що, як виглядає, має, зрештою, посісти крісло нового президента США, позиціонує себе як “католика”, одначе ця його затята підтримка, адвокатування та легітимізація збоченої ЛГБТ-практики, а також абортів, загалом, суперечать офіційному віровченню Католицької Церкви!
    Разом з тим. Тут, мабуть і все-таки, варто почекати остаточного завершення поточного виборчого процесу в США. Тобто офіційного оголошення його кінцевих (безсумнівних і ніким не заперечуваних) результатів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!