СвітХристиянські новини

Наслідки «домашніх абортів» у Великій Британії

З березня у Великій Британії дозволені «домашні аборти». Проте щонайменше дві жінки померли після використання препаратів у межах «домашніх абортів». Повідомляє CREDO з посиланням на VATICAN NEWS.
Електронний лист під назвою «ескалація ризику» став доступним через витік інформації. Його написала головна акушерка служби охорони здоров’я в Англії. У мейлі сказано, що поліція почала розслідування в справі убивства дитини, яка народилася живою, попри те, що мати прийняла абортивні таблетки на 28 тижні вагітності. Відомо про випадки, коли жінки вживали абортивні препарати після перевищення «ліміту» в 10 тижнів вагітності. Також відомо, що поліція розслідує щонайменше 13 справ «домашніх абортів».
Внаслідок дій, проведених інкогніто, було знайдено докази небезпечних наслідків в житті жінок на з боку осіб, які проводять аборти. Поліція знає про випадки, в яких забракло контролю за основними показниками здоров’я матерів, перш ніж їм висилали абортивні таблетки. Розслідування також показало, що ці таблетки можна купити дуже легко і дати іншим, потенційно також і під примусом.

Багато жінок зазнали серйозних і дуже болісних проблем зі здоров’ям через вживання цих препаратів. Досвід до такої міри може бути тяжкий, що його назвали «пройти через пекло». Одна з жінок визначила це так: «Думала, що вмираю».
Організація «Right to Life» інформає:

«Суб’єкти, що надають абортивні послуги, які хочуть тривалої легалізації «домашніх абортів», радше не розповідають, скільки ускладнень або серйозних інцидентів постало внаслідок наданих ними послуг. Швидше за все, про багато інших випадків особи, що роблять аборти, не знають, оскільки більшість жінок не зізнаються, що порушили закон, користуючись їхніми послугами, або навіть не усвідомлювали того, на якому етапі розвитку була дитина, якщо не було зроблено УЗД. Програма домашніх абортів має бути припинена негайно».

В липні 2020 р. у британському парламенті сталася історична подія: члени парламенту вперше не підтримали подальшої лібералізації абортивного закону в Англії та Уельсі та проголосували проти поправки, що легалізувала аборти на вимогу і за будь-яких підстав, аж до 28 тижня життя дитини. Також було відкинуто можливість виконувати аборти будь-де, – а це означає, що ухвалений спецзакон «домашніх абортів» надалі має тільки тимчасову чинність.
Пані посол Фіона Брюс тоді подала поправку та закликала уряд провести розслідування у справі безпечності, кількості й наслідків абортів, проведених удома, в межах карантинних приписів пандемічної кризи. Уряд вирішив провести повне розслідування в цій справі, а міністр з питань жінок Вікторія Аткінс обіцяла, що політика тимчасової згоди на «домашні аборти» продовжуватиметься «до завершення загальних консультацій та ухвалення рішень».
Організація «Right to Life» запустила на своєму сайті застосунок, який надає змогу швидко й легко зв’язуватися з місцевими депутатами, що б закликати їх негайно припинити домашні аборти.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button