СвітХристиянські новини

В Індії напади на християн продовжують рости

В Індії напади на християн не припинилися навіть попри пандемію і карантин. За пів року в країні стався 121 напад, двоє людей загинули. Жодна з політичних партій в країні не зайняла принципову позицію проти насильства стосовно християн.

Джерело: БОГ.NEWS

Як повідомляє Vatican News, згідно з піврічним звітом Об’єднаного християнського форуму – міжконфесійної організації в Нью-Делі – епізоди насильства були помітними в 15 штатах Індії. Захоплені храми нерідко були незаконно зайняті або опечатані. Напади відбуваються за схожим сценарієм: під час зборів віруючих натовп, супроводжуваний місцевими поліцейськими, починає вигукувати гасла і бити чоловіків, жінок і дітей, після чого поліція арештовує пастирів, звинувачуючи їх в насильницьких наверненнях людей до християнства. При цьому тільки 20 нападів зі 121 були зареєстровані правоохоронними органами.

Керівництво Об’єднаного християнського форуму заявило, що насильство свідчить про неможливість вільно сповідувати свою віру більш ніж в половині індійських штатів, і жодна з політичних партій не зайняла принципову позицію в цьому питанні.
Завдяки цій міжконфесійній організації вдалося знову відкрити 19 церков і звільнити з ув’язнення 28 настоятелів приходів – або під заставу, або в результаті зняття безпідставних обвинувачень.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button