Новини суспільстваХристиянські новини

Відтепер школи автономно можуть запровадити викладання християнської етики

Голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак заявив, що Міносвіти не втручатиметься у процес введення викладання християнської етики в школах. Місцеві громади та школи автономно можуть запровадити це рішення. Повідомляє shkola.obozrevatel.com.

Він зауважив, що півтора року Міністерство отримує чимало листів від обласних рад і органів місцевого самоврядування із двома протилежними тезами: одні хочуть введення цього предмета (здебільшого це західні регіони), інші, категорично проти (південь і схід).

Тому Міносвіти не втручатимуться в процес запровадження викладання християнської етики у школах. Школи автономно ухвалюватимуть цей предмет.

Читайте також:

Сергій підкреслив, що всі конфесії України, які входять у Всеукраїнську Раду церков підтримали питання щодо морально-духовного виховання в частині дисципліни «етика».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button