Новини суспільстваХристиянські новини

Перспектива гідного життя для 150 діток: розповідь про реабілітаційний центр у Макарові для дітей з інвалідністю, яким опікуються баптисти

Український телеведучий та актор Сергій Притула розповів про реабілітаційний центр у Макарові (Київщина) «LightHouse Makariv», яким опікуються євангельські християни-баптисти. За його словами, баптисти роблять все для того, щоб 150 діток мали перспективу гідного життя.

Джерело: YouTube-канал «Сергій Притула» та mykyivregion.com.ua

Сергій зазначив, що він відвідав у Макарові реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю.

За його словами, минулого року, завдяки коштам, які збираються на Патреоні телеведучого, вони змогли придбати для цього центру електропідйомник для діток на інвалідних візках і генератор для безперебійної роботи електропідйомника.

Коли Сергій приїхав у центр, то він зрадів, «бо з одного боку ремонти ж наче як ідуть, а з іншого – центр функціонує на всі 100%».

«Зайшов я в одну кімнату – а там з дитиною психолог займається, – сказав Сергій Притула. – Зайшов я в іншу – а там реабілітолог. Зайшов у третю – а там логопед. І подивився я на це все і так добре та мило мені стало, бо ж діло робиться богоугодне. І чужих дітей немає. І кожна дитина гідна нашої любові».

Схожі статті

Він підкреслив, що Макарівським центром опікуються християни-баптисти.

«І роблять вони все для того, щоб 150 діток з Макарівського району мали перспективу гідного життя. Роблять все для того, щоб вони спеціалізувалися. Подивився я на все це, подякував їм за роботу…», – каже український актор.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button