Гумор

Терміново! Потрібна техпідтримка!

Шановна техпідтримка,
Торік я оновила операційну систему Бойфренд 5.0 до версії Чоловік 1.0 і зіткнулася з помітним зниженням загальної продуктивності системи, особливо в додатках, що відповідають за квіти й прикраси.
Крім того, системний пакет Чоловік 1.0 видалив багато інших цінних програми, такі як Приватна Увага 6.5, а потім встановив небажане програмне забезпечення, такі як Інтернет 5.0, Телевізор 3.0 і Футбол 4.1. І тепер через ці установки додаток Спілкування 8.0 більше не запускається. Прошу взяти до уваги, що я пробувала запустити Мозковиїдання 5.3 для розв’язання цих проблем, але без успіху. Що ви мені порекомендуєте?

Розчарована дружина

Дорога розчарована дружина,

Перш за все, рекомендуємо звернути увагу, що Бойфренд 5.0 – це розважальний пакет, а Чоловік 1.0 – більш випробувана і надійна операційна система. Ми пропонуємо вам спробувати завантажити додаток Сльози 6.2. Якщо оновлення спрацює по протоколу розробника, Чоловік 1.0 повинен автоматично запустити програми Прикраси 2.0 і Квіти 3.5.
Однак пам’ятайте, що надмірне використання вищевказаного додатку може привести до автоматичної установки додатка Ступор 2.5. Що б ви не робили, ні за яких обставин не встановлюйте додаток Свекруха 1.0, бо воно запускає в фоновому режимі вірусні процеси, згодом бере під контроль всі ваші системні ресурси.

З повагою, техпідтримка

(© Брайан Майерс).

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button